2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Tarnowo Podgórne
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca dla magazyniera

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Czysta Polska zatrudni pracownika na stanowisko  Magazyniera (Tarnowo Podgórne, pow. Poznański) Szukamy sumiennych, odpowiedzialnych i energicznych osób, które chcą stać się częścią naszego zespołu na dłużej.

Zakres obowiązków:

  • obsługa magazynu przyjęć / magazynu wysyłek

  • załadunek/rozładunek pojazdów dostawczych

  • obsługa komputerowej gospodarki magazynowej

  • przewożenie towaru wewnątrz magazynu

  • utrzymywanie porządku na magazynie

  • przestrzeganie zasad BHP

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w obszarach magazynowych

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

  • własnej inicjatywy w podejmowaniu i rozwiązywaniu problemów

  • odpowiedzialności, rzetelności

Oferujemy:

·         praca od poniedziałku do piątku 8-16 (wolne weekendy)

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę na cały etat

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stałe wynagrodzenie

  • możliwość zdobycia doświadczenia

  • opcję pakietu benefitów tj: ubezpieczenie grupowe, zniżki na firmowe produkty i usługi, spotkania integracyjne

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne
ID: 894174974