2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Warszawa
  6. Ochrona - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 15:58

Praca dla kwalifikowanego z bronią w Warszawie

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

HR for Business Sp. z. o.o., poszukuje dla swojego klienta Kandydata na stanowisko: KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY Z BRONIĄ

Miejsce pracy: Mokotów, Targówek

To oferujemy:

  • Stabilną pracę w jednej z największych firm ochroniarskich w Polsce,

  • · Gwarantowane i terminowe rozliczenie wynagrodzenia zgodnie z harmonogramem,

  • · Wynagrodzenie 26 zł netto / h

  • · Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • · Możliwość przystąpienia do programu Multisport,

  • · Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach wynegocjowanych tylko dla pracowników Grupy Impel,

  • · Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach wynegocjowanych tylko dla pracowników Grupy Impel,

  • · Możliwość dofinansowania do okularów korekcyjnych,

  • Możliwość dofinansowania do dojazdów ( do uzgodnienia z kierownikiem obiektu )

  • · Udział w bezpłatnych szkoleniach i kursach poszerzających i wzmacniających indywidualne, pracownicze kompetencje.

  • Twoje zadania:

    • · Ochrona miejsc , pomieszczeń, obiektów, rejonów (terenów) zgodnie z obowiązującymi planami ochrony,

    • · Kontrola ruchu osobowego i samochodowego oraz(wydawanie przepustek, kontrola przepustek stałych ”kart magnetycznych”),

    Nasze oczekiwania:

    • · Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej – warunek konieczny,

    • · Pozwolenie na broń – warunek konieczny,

    • · Doświadczenie w ochronie - mile widziane,

    • · Dyspozycyjności i umiejętności pracy w zespole.

    • Nie zastanawiaj się dłużej. Skontaktuj się z nami.

      Zadzwoń;5.1.0.0.1.1.1.3.2, lub aplikuj za pośrednictwem portalu.

      Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 900303151