2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Małopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Nowy Sącz
Dodane 07 maja 2024

Praca dla kosmetologa

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zatrudnimy osobę na stanowisku Kosmetolog

Twój zakres obowiązków :

  • Wykonywanie zabiegów w gabinecie

  • Całościowa opieka nad klientem w gabinecie

  • Sprzedaż kosmetyków i doradztwo w zakresie ich wyboru

  • Uczestnictwo w działaniach marketingowych gabinetu

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako Kosmetolog

  • Znajomość najnowszych trendów i technik w kosmetologii

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Umiejętność wykonywania różnorodnych zabiegów kosmetologicznych

  • Znajomość i umiejętność obsługi profesjonalnych sprzętów

  • Miła aparycja i wysoka kultura osobista

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi klientów

Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Umowę o pracę

  • Stabilne wynagrodzenie - rozbudowany system prowizyjny

  • Szkolenia z zakresu wiedzy merytorycznej i praktycznej

  • Pracę w profesjonalnym zespole świadczącym usługi wysokiego standardu

Naszym pracownikom zapewniamy atrakcyjne warunki pracy, wszystkie niezbędne szkolenia i dbamy o to aby rozwijały swoje umiejętności.

Jeżeli jesteś osobą umiejąca pracować w zespole i chcesz pracować w prestiżowym gabinecie prześlij swoje CV ze zdjęciem.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 860961747