2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Górczyn
Dodane 11 maja 2024

Praca dla Kobiet w sortowni ubrań

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: InneDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Czy szukasz stabilnej i przyjaznej pracy?

Dołącz do naszego zespołu!

Co oferujemy?

Pełen Etat

  • Praca na pełen etat, zapewniająca stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia.

Elastyczne Godziny Pracy

  • Możliwość dopasowania godzin pracy do Twoich potrzeb i harmonogramu.

Miła Atmosfera

  • Pracuj w przyjaznym i wspierającym zespole, gdzie panuje pozytywna atmosfera.

Stabilne Warunki

  • Gwarantujemy stabilne warunki zatrudnienia oraz uczciwe wynagrodzenie.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Sortowanie Odzieży: Praca przy sortowaniu odzieży, dbanie o jakość i estetykę produktów.

Jak się zgłosić?

Jeśli jesteś zainteresowana, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 79*******35

Nie czekaj! Dołącz do naszego zespołu i pracuj w miłej atmosferze z elastycznym harmonogramem!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 870252894