2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podlaskie
  5. Kierowca - Suwałki
Dodane 17 maja 2024

!!! PRACA dla Kierowcy Międzynarodowego C+E TYLKO Z Doświadczeniem !!!

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej, Uprawnienia ADRZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Opis

Stanowisko: Kierowca Międzynarodowy C+E

Firma: EDER-Trans

Lokalizacja: Suwałki

Opis stanowiska:

Szukamy doświadczonego kierowcy międzynarodowego C+ E, który dołączy do naszego zespołu. Jako kierowca międzynarodowy będziesz odpowiedzialny za przewóz towarów na trasach międzynarodowych głownie DE,BE,GB,NL dbając o bezpieczne i terminowe dostarczenie, ora o powierzony sprzęt do pracy

Wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii C+E.

  • Doświadczenie w pracy jako kierowca międzynarodowy.

  • Podstawowy kurs ADR

  • Karta kierowcy,

  • Świadectwo kierowcy

  • Potwierdzenie posiadania ważnych badań lekarskich i psychologicznych,

  • Zaświadczenie o ukończeniu kwalifikacji lub szkolenia okresowego

  • Znajomość przepisów drogowych oraz przepisów międzynarodowych dotyczących transportu.

  • Umiejętność obsługi ciężarówki oraz znajomość zasad bezpiecznej jazdy, dbanie o powierzony sprzęt do pracy.

  • Komunikatywność i zdolność do pracy w zespole.

  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem (angielski)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Nowoczesny tabor

  • Stałą pracę w stabilnej firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy do podjęcia wyzwań jako kierowca międzynarodowy, czekamy na Twoje zgłoszenie. Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego pod adres e-mail który podamy po kontakcie telefonicznym , mile widziani kierowcy z Białorusi

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 859256686