2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Małopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Kraków
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Prądnik Czerwony
Dodane 20 maja 2024

Praca dla Higienistki / Asystentki Stomatologicznej – Kraków, Olsza 2

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Czerwony

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Oferuję pracę dla Higienistki lub Asystentki Stomatologicznej. Praca na pełen lub pół etatu – co ważne nie pracuję w weekendy. Warunki umowy do uzgodnienia – umowa zlecenie, własna działalność, umowa o pracę.

Oferuję dobre wynagrodzenie.

Praca jest w jednostanowiskowym Gabinecie, w którym Pacjenci leczą się całymi rodzinami od lat. To wszystko dzięki temu, że Gabinet ma miłą, kameralną, przyjazną i bezpieczną atmosferę, zarówno dla Pacjentów jak i Personelu.

Jako Szefowa jestem dość luźna, otwarta i bardzo doceniająca.

Ale jak każdy mam też swoje wady ;)

Obecnie pracuję we wszystkie dni z wyjątkiem śród w godzinach 11-18:30, a Asysta zazwyczaj zaczyna godzinę wcześniej i kończy chwilę po mnie. W Gabinecie pracuję spokojnie i „nie na akord”. Zazwyczaj jest około 6-7 Pacjentów dziennie.

Na koniec dnia Gabinet sprząta zatrudniona do tego Osoba.

Szukam kogoś do długiej współpracy, kto chce współtworzyć miejsce, w którym pracuje. Dlatego szukam Osoby empatycznej, która szanuje ludzi i którą ludzie obchodzą – bo to jedne z moich podstawowych wartości w kontakcie z drugim człowiekiem zarówno zawodowo jak i prywatnie. Nie oznacza to jednak, że Pacjenci „wchodzą mi na głowę” ;) i umiem stawiać im granice.

Szukam Osoby tak po ludzku miłej, lubiącej się uśmiechać i pozytywnie nastawionej do ludzi. Mającej poczucie humoru i dystans do siebie. Bo ja też taka jestem :)

Oferuję bardzo dobre wynagrodzenie – do ustalenia w trakcie bezpośredniej rozmowy. Jestem Osobą otwartą na dialog i szczerą, więc powiedz mi wprost o swoich oczekiwaniach finansowych. Wszak przecież marzenia się nie spełniają, ale marzenia się spełnia :)

I na koniec trochę bardziej formalnie i typowo ogłoszeniowo ;)

Zakres obowiązków to:

• Wykonywanie higienizacji – w przypadku higienistek

• Czynna asysta w pracy na cztery ręce

• Przygotowywanie stanowiska do zabiegu i jego posprzątanie po zabiegu

• Sterylizacja

• Odbieranie telefonów w czasie pracy

Zainteresowane Osoby proszę o kontakt pod numerem 78*******31

Można również przesłać swoje CV pod adres email.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony
ID: 918380121