2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gliwice
  7. Przedstawiciel handlowy - Sośnica
Dodane 15 maja 2024

Praca dla handlowca - branża prawna / dotacyjna

Wynagrodzenie

3 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Sośnica

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja onlineKadra kierowniczaZapraszamy seniorów

Z uwagi na intensywny rozwój dwóch projektów w Help For You Sp. z o. o. szukamy współpracowników, oferujemy współpracę partnerską.

Spróbuj, zobacz, oceń — może to miejsce właśnie dla Ciebie.

Praca przede wszystkim z osobami poszkodowanymi po wypadkach, osobami pobierającymi renty z towarzystw ubezpieczeniowych oraz osobami, którym przysługują dotacje.

Pomagasz i zarabiasz!

To Ty decydujesz — jak, gdzie oraz z kim pracujesz.

To oferujemy

• kontakty do potencjalnych klientów (leady)

• możliwość współpracy na zasadzie pracy dodatkowej

• wynagrodzenie bez górnej granicy

• atrakcyjne premie

• bezpłatne wdrożenie na początkowym etapie pracy

• szkolenia z ciekawymi ludźmi

• przejrzystą ścieżkę kariery

• pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie

• cykliczne konkursy, programy motywacyjne i egzotyczne wycieczki

• pełne wsparcie merytoryczne

• wsparcie w budowaniu i rozwijaniu zespołu sprzedażowego dla kierownika/dyrektora

Twój zakres obowiązków

• pozyskiwanie klientów w ramach umowy ze Spółką

• obsługa posprzedażowa

• kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Nasze wymagania

• zdolność budowania i utrzymania relacji z Klientem

• umiejętność organizacji i zarządzania czasem

• nastawienie na własny rozwój i sukces zawodowy

• wysoka kultura osobista

• umiejętności nabyte w sprzedaży bezpośredniej będą dodatkowym atutem

Mile widziane

• prawo jazdy kategorii B

• własny samochód

• doświadczenie w branży

• własny zespół handlowy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Sośnica
ID: 918477219