2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Katowice
  6. Praca za granicą - Bogucice
Dodane 17 maja 2024

Praca dla Elektryka

Wynagrodzenie

13 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: AustriaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau Sp.z o.o. o numerze rejestru 5740 oferująca swoje usługi w przedmiocie działalności pracy tymczasowej zarówno w Polsce jak na terenie całej Unii Europejskiej poszukuje kandydatów na stanowisko: ELEKTRYK.

Miejsce pracy: Austria LINZ.

Wymagania:

1.  doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, mieszkalnych i biurowych,

2. umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi,

3. mile widziany własny samochód,

4. znajomość j. niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu   pracy),

Zadania:

1.      montaż tras kablowych,

2.      wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych wg schematów instalacji,

3.      podłączanie urządzeń elektrycznych (oprawy oświetleniowe, gniazda wtykowe,    wyłączniki),

Oferujemy:

1.      pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

2.      umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

3.      wynagrodzenie w wysokości ok. 2300 Euro netto,

4.      możliwość pobierania zaliczek,

5.      możliwość cotygodniowych zjazdów do kraju,

6.      bezpłatne zakwaterowanie,

7.      płatne za święto przypadające w danym miesiącu,

8.   opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV przez Arti-Bau sp. z o. o. w celu i zakresie niezbędnym do przedstawienia mi ofert pracy.

/Arti-Bau informuje, że zgoda jest dobrowolna, jednakże niezbędna do przedstawiania ofert pracy teraz oraz w przyszłości. Zgoda może zostać cofnięta w każdym czasie, co jednak nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Arti-Bau sp. z o. o. 55-040 Ślęza, ul. Brzozowa 6. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U. L 119 z 4.5.2016, s. 1–88). Odbiorcami moich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Arti-Bau sp. z o. o., o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na jej rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie. Moje dane przetwarzane będą przez okres do zatrudnienia przez lub za pośrednictwem Arti-Bau sp. z o. o. lub do momentu wycofania zgody. Przysługuje mi prawo żądania dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Przysługuje mi również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Niniejsza zgoda wyrażona została bez ograniczenia czasowego i terytorialnego i bez konieczności uiszczania na moją rzecz jakichkolwiek opłat/.

Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, przedstawimy wybranym kandydatom podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego w biurze firmy Arti-Bau Sp. zo.o. w 55-040 Ślęza, ul. Brzozowa 6.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 917396182