2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Katowice
  7. Obsługa produkcji - Dąbrówka Mała
Dodane 17 maja 2024

praca dla elektromontera / робота для електрика

Lokalizacja

Katowice, Dąbrówka Mała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obowiązki:

  • Praca na podstawie dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych,

  • Montaż instalacji elektrycznych,

  • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych,

  • Montaż oświetlenia.

Обов'язки :

·         Праця на основі технічної документації та електричних схем.

·         Монтаж електричних інсталяцій.

·         Виконання робіт з монтажу та підключення.

·         Монтаж освітлення.

  Oczekujemy:

  • Wykształcenia elektrycznego – zawodowe lub techniczne,

  • Umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,

  • Uprawnień SEP do 1kV,

  • Zdolności manualnych i dokładności,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Вимоги :

·         Електро-технічна освіта - професійно-технічна.

·         Вміння читати технічні креслення та електричні схеми .

·         Кваліфікація SEP до 1кВ.

·         Ручні здібності ,точність та акуратність.

·         Бажано досвід роботи на аналогічній посаді.

 Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie polskiej z wieloletnim doświadczeniem,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, stosowne do osiąganych rezultatów pracy.

 Пропонуємо:

·         Стабільна праця в польській компанії з багаторічним досвідом.

·         Працевлаштування за трудовим договором ( умова праці)

·         Приваблива оплата праці , яка відповідає досягнутим результатом роботи.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąbrówka Mała
ID: 917342573