2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Dietetyka
  5. Dietetyka - Lubelskie
  6. Dietetyka - Lublin
Dodane 28 kwietnia 2024

Praca dla dietetyka w nowoczesnym Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie

Wynagrodzenie

3 600 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy do gabinetu Dietetycznego Projekt Zdrowie w Lublinie osoby na stanowisko: Dietetyk/Dietetyk kliniczny

Praca stacjonarna na stanowisku dietetyk/dietetyk kliniczny dla ambitnej, charyzmatycznej i kreatywnej osoby w nowoczesnym Centrum Dietetycznym PROJEKT ZDROWIE przy ulicy Ametystowej 16 w Lublinie oraz Górskiej 7; zatrudnienie na pół etatu/pełny etat.

Wymagania:

-Jeżeli zatrudnienie na pół etatu - wymagana mobilność i dostosowanie się do godzin obecnie pracujących dietetyków.

-Wykształcenie wyższe kierunkowe, kursy i szkolenia branżowe będą dodatkowym atutem,

- Łatwość nawiązywania relacji z klientem i wysoka kultura osobista,

- Umiejętność motywowania pacjentów oraz pozytywne nastawienie do nich

- znajomość zasad żywienia osób zdrowych i chorych oraz umiejętność ich wykorzystania w tworzeniu planów żywieniowych

- Umiejętność przygotowywania materiałów merytorycznych o tematyce żywieniowej/life style’owej służących do promocji dietetyka oraz gabinetu

- dbałość o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

- Umiejętność organizowania czasu pracy oraz planowania zadań, samodzielność, nastawienie na cel

- Kreatywność oraz pomysłowość w planowaniu oraz tworzeniu angażującego contentu promującego dietetyka oraz gabinet (tekstów, grafik oraz treści multimedialnych)

Mile widziane

- status studenta zaocznego (możliwość pracy w tygodniu) (wykształcenie minimum licencjat, lub ostatni rok licencjatu)/status ucznia szkoły policealnej

- doświadczenie w handlu, obsłudze klienta

- doświadczenie w prowadzeniu prelekcji/przedstawianiu prezentacji - płynność wysławiania się oraz brak stresu przed wystąpieniami publicznymi

- umiejętność obsługi social mediów oraz aplikacji do tworzenia treści, np. Canva, InShot, Reels itp.

- prawo jazdy kat. B

- studia dodatkowe/kursy/zainteresowania w kierunku psychodietetyki

Zakres obowiązków

  • prowadzenie wizyt według standardu ustalonego przez Projekt Zdrowie,

  • Zdobywanie i utrzymywanie dobrych relacji z pacjentami,

  • dobieranie odpowiednich zaleceń oraz tworzenie diet dla każdego pacjenta,

  • Utrzymanie obecnych oraz pozyskiwanie nowych pacjentów,

  • przygotowywanie materiałów merytorycznych o tematyce żywieniowej/life style’owej służących do promocji dietetyka oraz gabinetu

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/

- atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia)

- możliwość rozwoju zawodowego

- miłą atmosferę w pracy

- szkolenie wdrażające do pracy w gabinecie,

- regularne szkolenia prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych dietetyków

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 869239306