2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Ursynów
Dodane 25 kwietnia 2024

praca dla asystentki stomatologicznej

Wynagrodzenie

5 500 - 6 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stomatologia Tomasz Sak na Ursynowie zatrudni asystentkę stomatologiczną. Praca z lekarzami różnych specjalizacji: protetykiem, zachowawcą, endodontą, pedodontą, ortodontą. Gabinet czynny w godzinach 8.00-20.30. Praca zmianowa (stałe dyżury w miarę możliwości). Zapraszamy tylko osoby z doświadczeniem, tylko osoby zainteresowane stałą i długotrwałą współpracą.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę ( po okresie próbnym ).

  • Pracę na część etatu. Wymiar czasu godzin 120 - 140.

  • Wynagrodzenie od 33,00 - 35,00 zł netto/ h, wyższe uzależnione od doświadczenia i umiejętności.

  • Pracę zmianową/ w miarę możliwości stałe dni pracy.

  • Pracę z jednym lekarzem przy zachowaniu procedur pracy na cztery ręce.

  • Pracę z doświadczonymi lekarzami w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji pod mikroskopem, pedodoncji ( zabiegi w sedacji ), protetyki, chirurgii ( implanty ) oraz ortodoncji.

Wymagamy:

  • Dyplomu potwierdzającego wykształcenie zawodowe.

  • Minimum trzyletniego doświadczenia w pracy.

  • Umiejętności pracy z lekarzami w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji pod mikroskopem, pedodoncji, protetyki, chirurgii ( implanty ) oraz ortodoncji.

  • Znajomości zasad aseptyki i antyseptyki.

  • Zaangażowania w pracy i umiejętności pracy w zespole.

  • Umiejętności organizacyjnych na stanowisku pracy.

  • Komunikatywności, kreatywności, dokładności oraz wysokiej kultury osobistej.

 Mile widziana znajomość programu ProDentis.

Obowiązki:

  • Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (standard pracy na 4 ręce).

  • Współpraca z zespołem w ramach kompetencji zawodowych.

  • Przygotowanie gabinetu i miejsca pracy.

  • Organizacja pracy gabinetu w zakresie kompetencji ogólnozawodowych.

  • Znajomość i przygotowywanie narzędzi, leków i materiałów.

  • Sterylizacja narzędzi.

    • Zapraszamy tylko osoby z doświadczeniem, tylko osoby zainteresowane stałą i długotrwałą współpracą. Proszę o kontakt pod numerem 60*******38.

Serdecznie zapraszamy,

Zespół Stomatologia Tomasz Sak

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 904195359