2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Małopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Biskupice
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca dla Agenta Ubezpieczeniowego

Lokalizacja

Biskupice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma SEGURO poszukuje pracownika na stanowisko AGENT UBEZPIECZENIOWY

LOKALIZACJA: Biskupice, 32-020 Wieliczka woj, Małopolskie

Opis stanowiska:

-obsługa klientów w biurze (m. in. wystawianie polis, przygotowywanie ofert, wprowadzanie wpłat)

-umawianie spotkań

-pomoc w prowadzeniu dokumentacji

-dbałość o przestrzeń biurową i kontakt z klientem

WYMAGANIA:

- chęć do pracy

- dokładność

- odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość

- dobra organizacja czasu pracy

- umiejętność obsługi sprzętu komputerowego/elektronicznego (komputer, drukarka, skaner)

-umiejętność nawiązywania relacji z klientem

-znajomość pakietu Office (Word, Excel, Outlook)

-wykształcenie minimum średnie

MILE WIDZIANE :

- doświadczenie w branży finansowej lub ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane

OFERUJEMY:

- szkolenia podstawowe i uzupełniające

- stałą solidną pracę w młodym zespole

- zatrudnienie na umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00-17:00

- niezbędne narzędzia do pracy

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres mailowy

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Na aplikacji prosimy i dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę, na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę „Diagnostyka Pojazdowa Tomasz Juszczyk", z siedzibą Targowisko 538, 32-015 Kłaj, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Lokalizacja

Biskupice,

Małopolskie

Małopolskie, Biskupice
ID: 915356347