2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Rychwałd
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca dekarz cieśla pracownik ogólno budowlany

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rychwałd

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma KNAPHOUSE zatrudni do pracy osoby na stanowisko dekarz/ cieśla oraz pracownik ogólno budowlany, mile widziane są brygady na zasadach B2B,

Praca od poniedziałku do piątku , w 90% praca wykonywana na żywieczczyznie.

Wynagrodzenie jest uzależnione od zaangażowania oraz jakosci wykonywanych prac.

Obowiązki:

  • Praca na dachach.

  • Wykonywanie konstrukcji dachowych.

  • Kompleksowe wykonanie pokryć dachowych.

  • Wykonowanie i montaż obróbek blacharskich.

  • Praca przy remontach pokryć dachowych.

  • Budowa domów od podstaw

  • umiejętność do pracy w zespole

  • Przyuczenie do zawodu dekarza/blacharz.

  • obsługa giętarek do blachy

  • obsługa szablonów do okuć kominów/ okuwanie kominów na rabek stojący

  • umiejętnośc czytania planów

  • Praca w brygadzie 3-4 osobowej.

  • budowa damów jednorodzinnych murowanych jak i szkieletowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie dekarza/blacharz/cieśla lub chęć do przyuczenia.

  • Prawo jazdy C , T(mile widziane).

  • Uprawnienia na podnośnik osobowy (mile widziane).

  • Brak lęku wysokości.

  • Gotowość do pracy od zaraz.

  • Systematyczność i umiejętność dostosowania jakości pracy do wymagań.

  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Chęci do pracy i rozwoju przez liczne szkolenia

  • Możliwość pracy w systemie akordowym (dla fachowców).

Lokalizacja

Rychwałd,

Śląskie

Śląskie, Rychwałd
ID: 915371569