2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łódź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 08:36

Praca call center, wolne weekendy, wysokie zarobki ŁÓDŹ

Wynagrodzenie

4 242 - 10 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w zakresie marketingu internetowego i świadczymy usługi dla małych, średnich oraz dużych firm w całej Polsce.

Firma istnieje od 9 lat i każdego tygodnia nabywa nawet ok. 5000 nowych klientów.

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Specjalisty ds. sprzedaży/konsultanta telefonicznego

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej.

Opis stanowiska:

  • Kontakt telefoniczny z obecnymi i potencjalnymi klientami biznesowymi firmy.

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie (podstawa + system prowizyjny od 30 do 400zł za jedną sprzedaż + konkursy),

  • umowa o pracę po okresie próbnym,

  • praca w systemie jednozmianowym 08:00-16:00

  • możliwość wyjścia nawet o g. 12:00 (przy zrealizowanym celu),

  • możliwość rozwoju osobistego oraz awansu,

  • szkolenie z zakresu technik sprzedażowych oraz marketingu,

  • objęcie ubezpieczeniem zdrowotnym,

  • pakiet sportowy (siłownia, basen itp.)

  • wolne weekendy,

  • miłą atmosferę,

  • spotkania integracyjne.

Wymagania:

  • sprawna obsługa komputera,

  • komunikatywność,

  • chęć pracy.

Adres: Piotrkowska

dzialobslugikont2(Małpa)gmail.com

tel: 7'9'4'1'7'3'0'0'4

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 559233537