2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Stare Miasto
Pekabex
Dodane 29 maja 2024

Praca budownictwo - bez doświadczenia | Niemcy 12 EUR na rękę

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie do naszego zakładu prefabrykacji (produkcja prefabrykatów) w Niemczech poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisku:

Betoniarz-Zbrojarz

Miejsce pracy: Paderborn - Niemcy, Lipsk - Niemcy

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie, montaż i rozbiórka szalunków;

  • Prace związane z produkcja elementów prefabrykowanych;

  • Zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu;

  • Montowanie zbrojeń w formach;

  • Zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy z oddelegowaniem;

  • Praca z pewnością godzin, 10h dziennie

  • Bezpłatne zakwaterowanie;

  • Zorganizowany oraz opłacony dojazd na teren Niemiec;

  • Możliwość zwrotu podatku płaconego w Niemczech;

  • Możliwość korzystania z Kindergeld;

  • Pełna opieka lekarska w Niemczech;

  • Wszystkie narzędzia do pracy oraz środki ochrony;

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 918504952