2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Kujawsko-pomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Bydgoszcz
Dodane 06 maja 2024

Praca biurowa!!! Telefoniczny doradca klienta T-Mobile 32zł/h !!!

Wynagrodzenie

4 320 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteś na czasie z najnowszymi nowinkami technicznymi? Sprzedaż jak i proponowanie usług nie jest ci obce? Czujesz się swobodnie w rozmowie z klientem?

Marzysz o miejscu, w którym możesz rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie? A może szukasz stabilnej pracy, która zapewni Ci równowagę w życiu prywatnym jak i zawodowym? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Z naszej strony otrzymasz kompleksowe przygotowanie do pracy, więc nie obawiaj się, jeśli nie masz doświadczenia - Ciebie również przygotujemy!

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż i doradztwo w zakresie oferowanych produktów

Prawda, że do ogarnięcia?

Oczekujemy:

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Uczciwość, sumienność, nastawienie na cel, zaangażowanie

  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym biurze,

  • Wynagrodzenie 32zł brutto + system motywacyjny,

  • Ubezpieczenie grupowe

Na co czekasz? Czas to pieniądz...My od zaraz jesteśmy na Ciebie gotowi :)

Przesłanie aplikacji będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzania, profilowanie, gromadzenie i wykorzystanie danych osobowych zawartych w CV przez firmę Mobilya Sp. z o. o. S.k. która stanie się administratorem danych osobowych. Dane przetwarzane będą w celu prowadzonych przez spółkę procesów rekrutacyjnych, a ich przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy. Dane kandydatów mogą być udostępniane podmiotom współpracującym w celu zarządzania globalną polityką kadrową Mobilya Sp.z.o.o.S.k. Zgoda wyrażona jest na czas prowadzonych działań, a dane zostaną usunięte z chwilą zakończenia procesu rekrutacji. Niezależnie od czasu trwania procesu rekrutacyjnego dane usuwane są cyklicznie co pół roku. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 849938525