2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 08 maja 2024

praca biurowa - obsługa wniosków leasingowych, kredytowych

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Szukamy pracowników do pracy przy obsłudze wniosków leasingowych i kredytowych oraz do obsługi ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych.

Obowiązki:

  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami spółki,

  • przygotowywanie i wysyłanie ofert,

  • inne prace administracyjno - biurowe

Wymagania:

  • dobre umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej i werbalnej (w języku polskim),

  • dobra organizacja i wielozadaniowość potrzebne do różnorodnych zajęć,

  • przynajmniej podstawowa znajomość pakietu MS Office oraz programów pocztowych,

  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej (leasing, ubezpieczenia]

Jeżeli masz duże doświadczenie w pracy z leasingami ale warunki płacowe są dla Ciebie nieatrakcyjne - wyślij swoje SV i napisz oczekiwania płacowe.

www.hexus.pl

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 900592245