2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Centrum
Dodane 29 maja 2024

Pozbruk - Magazynier / Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 37 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania. W związku z dynamicznym rozwojem i zwiększeniem potrzeb produkcyjnych poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze:

Magazynier / Operator wózka widłowego

Miejsce pracy : Szczecin, Szczawiowa 65

Opis stanowiska:

  • rozładunek przerzutów międzymagazynowych,

  • dbałość o porządek oraz bezpieczeństwo na powierzchni placów magazynowych,

  • szykowanie materiałów pomocniczych do przerzutów międzymagazynowych,

  • załadunki transportów do klienta zgodnie z otrzymaną dokumentacją,

  • realizacja inwentur cząstkowych,

  • dostarczanie na produkcję półproduktów w celu realizacji zamówień,

  • rozładunek dostaw do firmy z materiałami pomocniczymi oraz innymi komponentami i opakowaniami,

  • obsługa inwestycji własnych na terenie firmy POZBRUK w zakresie prac wymagających obsługi wózka widłowego,

  • kontrola jakości ładowanych wyrobów,

  • zgodność etykiety z transportowanym produktem,

  • odbiór wyrobów pełnowartościowych z linii produkcyjnych na magazyn,

  • dbałość o jakość transportowanego asortymentu,

  • codzienna obsługa wózka widłowego,

Wymagania:

  • znajomość dokumentacji związanej z gospodarka magazynową,,

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

  • min. dwu letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • odpowiedzialne i rzetelne podejście do obowiązków.

    mile widziane

  • pozytywne podejście do pracy,

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy,

  • pakiet socjalny w postaci między innymi karty multisport, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty firmowe,

  • pracę w nieprzeciętnej atmosferze w młodym zespole,

  • możliwość rozwoju w dynamicznie działającym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie cv.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 805842726