2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Potrzebna osoba do pomocy w firmie / kierowca Uber

Wynagrodzenie

23 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Potrzebna osoba do prac biurowych, oraz pomocy w firmie przy innych czynnościach

Wymagania:

  • punktualność, lojalność, dobra organizacja

  • Doświadczenie w segregacji dokumentów

  • Dobra znajomość j. Angielskiego oraz mile widziane również inne języki

  • Tolerancja - pracujemy z obcokrajowcami

  • Osób w wieku minimum 35 lat

Zakres obowiązków

  • pomoc w rekrutacji pracowników

  • Pomoc w wyszukiwaniu nowych zleceń

  • Segregacja i przygotowywania dokumentów

  • Zakupy na miejscu

  • Przygotowywanie zamówień

  • Rozpoznawanie najlepszych ofert

Oferujemy

  • Prace na początek 1 dzien w tygodniu na 5 godzin , po miesiącu można pomyśleć przejść na większy etat

  • Prace w miłej atmosferze

  • Dobre wynagrodzenie

Potrzebujemy również kierowcę Ubera - 2 osoby

Oferujemy :

  • dobry. Sprawny samochód renault, skrzynia biegów manualna

  • Wysoki procent

  • stabilne zatrudnienie

  • Praca na cały etat

Potrzebna osoba dyspozycyjna, również zmiany w nocy

wymagamy

  • prawa jazdy

  • Dyspozycji

  • Karty Uber driver

Zapraszamy do kontaktu poprzez olx lub dzwoniąc pod numer podany w ogłoszeniu (po 17:00) lub wiadomość na WhatsApp

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 914351986