2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Dolnośląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Wrocław
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Śródmieście
Dodane 27 maja 2024

Praca dla stylistek paznokci blisko pl. Grunwaldzkiego

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasz salon to miejsce tworzone z pasją i zaangażowaniem, dlatego też szukamy osób kreatywnych, chętnych do zdobywania nowych umiejętności. Jeżeli jesteś osobą otwartą, lubisz pracę w zespole, a dodatkowo cechuje Cię wysoka kultura osobista - czekamy właśnie na Ciebie!

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • Umowę o pracę po okresie próbnym

  • Przyjemną, bezstresową atmosferę pracy

  • Pracę w młodym i zgranym gronie specjalistów, w renomowanym salonie z dużą bazą klientów

  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

  • Elastyczny grafik dostosowany do potrzeb pracowników

Wymagamy:

  • Doświadczenia w pracy salonowej

  • Umiejętności nawiązywania kontaktu z klientem

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Zaangażowania, chęci dalszego rozwoju i punktualności

  • Ukończonego szkolenia z manicure kombinowanego potwierdzonego certyfikatem

  • Warunkiem koniecznym jest znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

Zakres obowiązków:

  • Manicure hybrydowy, manicure żelowy, przedłużanie paznokci

  • Wykonywanie podstawowych zdobień oraz frencha na paznokciach

  • Dbanie o czystość w miejscu pracy

  • Sprzedaż profesjonalnych kosmetyków

  • Pedicure oraz obsługa portali społecznościowych będą dodatkowym atutem, lecz nie są koniecznością

Nasz salon znajduje się w pięknej dzielnicy Biskupin, ul. Jackowskiego 57k. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz 9:00-17:00 w soboty. Dotrzeć do nas można tramwajami linii 1,2,4 i 10 oraz autobusami linii 145 i 146.

Szukamy osób do pracy w pełnym wymiarze lub w pojedyńcze dni.

Oferta kandydata powinna zawierać:

  • CV z aktualnym zdjęciem

  • Portfolio lub link do konta na Instagramie

  • Ewentualne załączniki w formie skanów ( zdobyte certyfikaty, referencje)

Aplikuj! Może czekamy właśnie na Ciebie!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 918459929