2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 13 maja 2024

Poszukujemy pracowników na stanowiska kelner i kasjera-administratora

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do naszych trzech lokali Sushi Lovers poszukujemy pracowników na stanowiska kasjer-administrator i kelner

WYMAGANIA:

1. Doświadczenie zawodowe w branży restauracyjnej od 1 roku;

2. Komunikatywność, aktywna pozycja życiowa, nastawienie na wyniki, orientacja na klienta.

OBOWIĄZKI:

1. Zarządzanie operacyjne pracą Zakładu i kontrola przestrzegania standardów obsługi;

2. Organizacja, planowanie i koordynacja pracy pracowników na zmianie;

3. Rozwiązywanie sytuacji konfliktowych, odpowiadanie na skargi i uwagi gości;

4. Rozwiązywanie problemów administracyjnych i organizacyjnych;

5. Przygotowanie i kontrola zamówień do Dostawy.

OFERUJEMY:

1. Bezpłatne posiłki firmowe;

2. Pracę w przyjaznym zespole;

3. Stabilne wynagrodzenie;

4. Dowóz w nocnych godzinach w granicach miasta;

5. Możliwość rozwoju zawodowego

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 801067042