2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kaplityny
Dodane 10 maja 2024

Poszukujemy pracownika biurowego!

Lokalizacja

Kaplityny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Obowiązki

Obsługa korespondencji biurowej, w tym telefonów i e-mail

Przyjmowanie rezerwacji i dbanie o ich prawidłowość.

Koordynacja harmonogramu przejazdów.

Współpraca z kierowcami w celu zapewnienia sprawnej obsługi klientów.

Wspieranie działań biurowych.

Wymagania

Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny

Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności.

Komunikatywność i dobre umiejętności interpersonalne.

Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.

Doświadczenie w pracy biurowej będzie mile widziane.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie.

Przyjazne środowisko pracy.

Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od stopnia zaangażowania.

Wsparcie zespołu na każdym etapie pracy.

Jeżeli czujesz, że szukamy właśnie Ciebie, prześlij swoje CV

Lokalizacja

Kaplityny,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Kaplityny
ID: 908192056