2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Brodnica
Dodane 26 maja 2024

Poszukujemy osoby do mediów społecznościowych!

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brodnica

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Jesteś młody, ambitny i pełen pomysłów?

Masz wizję, którą chcesz realizować? To ogłoszenie jest dla Ciebie!

Kogo szukamy?

Osoby kreatywnej, z pasją do mediów społecznościowych. Kogoś, kto potrafi samodzielnie tworzyć i wdrażać strategie marketingowe. Osoby z umiejętnością generowania angażujących treści (teksty, grafiki, wideo). Kogoś, kto zna aktualne trendy i narzędzia w świecie social media. Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu profili firmowych na różnych platformach (Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, TikTok).

Co oferujemy?

Możliwość realizacji własnych pomysłów i kreatywnych projektów. Pracę w młodym, dynamicznym zespole. Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy. Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia.

Twoje obowiązki:

Tworzenie i publikowanie treści na naszych profilach społecznościowych. Monitorowanie i analiza efektywności działań w mediach społecznościowych. Aktywne angażowanie społeczności i budowanie relacji z followersami. Współpraca z innymi działami firmy w celu promowania naszych produktów i usług.

Jeśli uważasz, że to właśnie Ty jesteś osobą, której szukamy, nie czekaj! Prześlij nam swoje CV oraz krótkie portfolio swoich dotychczasowych realizacji w mediach społecznościowych.

Czekamy na Twoją aplikację!

Dołącz do nas i pomóż nam tworzyć niezapomniane treści!

Lokalizacja

Brodnica,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Brodnica
ID: 919266963