2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Milanówek
Dodane 31 maja 2024

Nauczycielka - Przedszkole na Wiejskiej w Milanówku

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Milanówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Przedszkole na Wiejskiej w Milanówku poszukuje nauczyciela do grupy przedszkolnej. Szukamy Pani godnej zaufania, empatycznej, kochającej i szanującej dzieci. Szukamy osoby, która ma świadomość, że dobre relacje z dziećmi tworzy się m.in. poprzez dobre relacje z dorosłymi (miła atmosfera w pracy jest naszym priorytetem). Jesteśmy zespołem darzących się sympatią ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem tworzą dla dzieci szczęśliwe i bezpieczne miejsce.

Zakres obowiązków:

  • opieka nad dziećmi w wieku 2,5 – 6 lat,

  • chodzenie/jeżdżenie na wycieczki/spacery,

  • przygotowywanie kreatywnych zajęć dla naszych podopiecznych etc.,

  • dbanie o relacje w zespole, jest nas dużo, każdy ma swoje zadania, gdy ktoś jest w potrzebie lub jest chory – pomagamy.

Oczekiwania:

  • wykształcenie pedagogiczne z uprawnieniami do pracy w przedszkolu (warunek konieczny),

  • mile widziana będzie osoba mająca doświadczenie/kompetencje z zakresu pedagogiki specjalnej,

  • miłość i empatia do dzieci oraz dorosłych,

  • zapał do pracy, chęć nauki i doskonalenia się w pracy nauczyciela,

  • doświadczenie w pracy z małymi dziećmi.

 Co mamy do zaoferowania:

  • umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony),

  • wysokie wynagrodzenie podstawowe (płatne zawsze w terminie),

  • dofinansowanie do szkoleń i opiekę metodyka,

  • możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw,

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, koniecznie się z nami skontaktuj, przesyłając swoje CV.

Lokalizacja

Milanówek,

Mazowieckie

Mazowieckie, Milanówek
ID: 912809024