2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podlaskie
  5. Praca za granicą - Białystok
  6. Praca za granicą - Białostoczek
Dodane 31 maja 2024

Poszukujemy murarzy -BELGIA !!

Wynagrodzenie

60 - 80 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Białostoczek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

- Budujesz ściany wewnętrzne i zewnętrzne z różnych rodzajów kamienia i przy użyciu różnych technik murarskich

- Wykonujesz prace murarskie przy budowie domów i mieszkań. Dotyczy to zarówno nowych projektów budowlanych, jak i renowacyjnych

- W razie potrzeby wykonujesz drobne prace szalunkowe.

- Możesz pomóc w pracach ziemnych, takich jak kanalizacja

- Masz wiedzę na temat prac tynkarskich

- Pracujesz w dobrych relacjach z kolegami

Profil + warto wiedzieć:

-Masz doświadczenie w pracy jako murarz

- Masz doświadczenie zawodowe jako tynkarz

- Masz doświadczenie w pracy jako robotnik ziemny lub chcesz się tego nauczyć

- Potrafisz czytać plan

- Jesteś prawdziwym graczem zespołowym i przywiązujesz dużą wagę do dobrej atmosfery w zespole

- Wiesz, czym jest bezpieczna praca i stosujesz się do standardów.

Oferujemy:

  • umowe pracy na warunkach belgijkskich

  • wszelke dodatki sektoru budowlanego

  • stawki zalezne od doswiadczenie ( 14.50 -20€ bruttto)

  • zakwaterowanie -90 €/tydzien

  • mozliwosc robienia dodatkowych nadgodzin ale to nie nies standard

  • zwrot kosztow przyjhazdu do Belgii do 150 € po przepracowanym tygodniu

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Białostoczek
ID: 918866316