2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdynia
  6. Prace magazynowe - Chylonia
Dodane 27 maja 2024

Poszukujemy magazyniera praca 10:00 - 18:00

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Chylonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Do naszej prężnie rozwijającej się firmy poszukujemy osoby na stanowisko magazyniera.

Stała praca 5 dni w tygodniu od SOBOTY do ŚRODY w godzinach 10:00 - 18:00.

Miejsce pracy: Rumia

Obowiązki:

  • kompletowanie diet przy pomocy skanera,

  • praca przy detektorze metali - przepuszczanie paczek przez taśmę.

Wymagania:

  • ważne badania sanepidowskie - warunek konieczny,

  • dyspozycyjność od soboty do środy,

  • dokładność,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • okres próbny umowa zlecenie,

  • po okresie próbnym zatrudnienie na zasadach B2B,

  • studenci/uczniowie pozostają na umowie zlecenie,

  • stawka 32 BRUTTO / za godzinę,

  • kontrakt na czas nieokreślony,

  • płatny urlop,

  • możliwość skorzystania z usług księgowych na preferencyjnych warunkach,

  • stała praca 5 dni w tygodniu - dwa dni wolne,

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na zdrowie i życie,

  • zniżki na nasze produkty,

  • możliwość zakupienia karty Multi Sport.

Proszę o podsyłanie zgłoszeń wraz z załączonym CV.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informując, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chylonia
ID: 919872239