2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Chłapowo
Kamil
Dodane 06 maja 2024

Poszukujemy Kucharza

Wynagrodzenie

32 - 38 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Chłapowo

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Oferujemy pracę w pięknym miejscu,,Kemping Małe Morze''(Półwysep helski), na najnowocześniejszym sprzęcie i przyjaznej atmosferze zespołu nastawionego na stworzenie najlepszego miejsca na gastronomicznej mapie Polski.

Restauracja Małe Morze to idealne miejsce dla doświadczonego Kucharza, jak i młodego adepta - praca z wyjątkowym Szefem Kuchni z wieloletnim doświadczeniem w pięknym otoczeniu lokalu i przyrody tworzy idealne środowisko do rozwoju zawodowego.

Przyjaźni goście uwielbiający dobry smak sprawiają, że praca zapewnia samą przyjemność z wykonywanych obowiązków.

Oferujemy solidne wynagrodzenie, przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwoju i realizacji zawodowej.

Kluczowe obowiązki:

• Przygotowywanie dań a'la carte dla gości restauracji

• Dbanie o porządek stanowiska pracy

• Odbiór dostaw zaopatrzenia kuchennego

Oczekiwania wobec kandydatów:

• Umiejętność pracy w zespole

• Dyspozycyjność, rzetelność i dobra organizacja pracy

• Wysoka kultura osobista, zawsze nienaganny i schludny wygląd,

• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

• Mile widziane doświadczenie w zawodzie

Oferujemy:

• Możliwość pracy w prestiżowym i prężnie rozwijającym się miejscu

• Atrakcyjne wynagrodzenie od 30 ZŁ/H

• Miłą atmosferę w młodym energicznym zespole.

• Darmowe wyżywienie wraz z zakwaterowaniem !!!

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Chłapowo,

Pomorskie

Pomorskie, Chłapowo
ID: 912040861