2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Knurów
Dodane 29 kwietnia 2024

Poszukujemy górników, elektromonterów, ślusarzy oraz pomoc dołową

Lokalizacja

Knurów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Miejsce pracy: śląskie woj. Kopalnie KWK Knurów / kopalnia Budryk

Opis stanowiska:

  • Praca pod ziemią,

  • Załadunek i transport urobku,

  • Obsługa kolejek podwieszonych,

  • Obsługa przenośników taśmowych i zgrzebłowych,

  • Wykonanie przebudowy.

Wymagania:

  • Umiejętność samodzielnego i sumiennego wykonywania zleconych zadań,

  • Osoby posiadające już doświadczenie, uprawnienia mile widziane,

  • Polski komunikatywny w j. polskim (dla obcokrajowców) ,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Czterozmianowy system pracy: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00. 24.00-8.00,

  • Umowa o pracę najpierw na okres próbny - 3 mies,

  • Bony żywieniowe za każdy dzień zjazdowy - 30 zł,

  • Pomagamy z zakwaterowaniem i dojazdem do pracy.

Lokalizacja

Knurów,

Śląskie

Śląskie, Knurów
ID: 915203408