2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 19 kwietnia 2024

Poszukujemy Baristy/ Baristki do mobilnego baru z naparami ziołowymi

Wynagrodzenie

50 - 60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

TeaBar to inicjatywa firmy For Good Health, zajmującej się profilaktyką zdrowotną i organizacją zdrowych eventów. Mobilny bar z ziołami stawia na naturalne składniki, ekologię, edukację o mocy ziół i oczywiście zadbanie o doświadczenie naszych gości.

Opis stanowiska:

Jako Barista/ka będziesz odpowiedzialny/a za:

- Przygotowywanie naparów ziołowych - 4 napary do wyboru (zalewanie wcześniej przygotowanej mieszanki wodą).

- Dodawanie aromatycznych ziół, przypraw, świeżych dodatków do napojów, aby stworzyć unikalne smaki.

- Obsługę klienta z uśmiechem i profesjonalizmem, zapewniając im wyjątkowe doświadczenie smakowe.

- Utrzymywanie czystości i porządku w barze oraz dbanie o estetyczny wygląd prezentowanych napojów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako barista będzie dodatkowym atutem, jednak chęć nauki i zaangażowanie są równie ważne,

  • Umiejętności komunikacyjne i pozytywne nastawianie.

    Oferujemy:

  • Pracę przy eventach, ok. 2-3 razy w miesiącu lub częściej w miarę możliwości - pierwszy event odbywa się 8 maja w godzinach 09:00-16:00.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i dzielić się swoją pasją z innymi, prześlij swoje CV

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 899112056