2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Kiczyce
Dodane 08 maja 2024

Poszukujemy animatorów

Lokalizacja

Kiczyce

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZOSTAŃ ANIMATOREM

Dołącz do naszego zespołu oraz razem z nami zorganizuj zajęcia dla kilku tysięcy uczniów podczas wycieczek szkolnych, dla których możesz być źródłem zabawy, inspiracji oraz autorytetem.

KIM JESTEŚMY//CO ROBIMY?

Jako Ośrodek Wypoczynkowo – Konferencyjny specjalizujemy się m.in w organizacji wydarzeń dla dzieci i młodzieży, takich jak wycieczki szkolne, obozy, szkolenia.

Oferujemy szereg programów, aktywności i atrakcji dla szkół oraz innych gości Ośrodka, zapewniając kreatywne formy spędzania wolnego czasu

Oferujemy

zatrudnienie na umowę zlecenie na okres kwiecień-czerwiec

pracę w młodym i dynamicznym zespole

doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą

podstawowe przeszkolenie z prowadzenia animacji i obsługi

przestrzeń do rozwoju swoich umiejętności

Obowiązki

troska o uczestników podczas wycieczek szkolnych

bezpośredni kontakt z nauczycielem

dbanie o infrastrukturę animacji

prowadzenie gier i zabaw integracyjnych

prowadzenie programu według stworzonego konspektu

Wymagania

ukończone 18 lat

samodzielność, komunikatywność i zaangażowanie

kreatywność i odpowiedzialność w działaniu

umiejętność pracy w grupie

wysoka kultura osobista

Mile widziane

znajomość języka angielskiego

kurs animatora czasu wolnego

Praca od połowy maja do czerwca.

Nie zapewniamy zakwaterowania.

Lokalizacja

Kiczyce,