2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Wielkopolskie
  6. Programista - Poznań
  7. Programista - Starołęka
Dodane 08 maja 2024

Poszukiwany .Net/C# Developer zdalnie

Wynagrodzenie

6 000 - 14 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Starołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Prężnie rozwijająca się i odnosząca sukcesy amerykańska firma NICMAN GROUP SP. Z O. O. z obszaru technologicznego/programowania poszukuje .Net developer'a  który dołączy do naszego zespołu w Poznaniu.

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie nowego oprogramowania na platformie .NET na wzorcu MVC

  • Budowanie aplikacji opartej na kubernetes i mikro-serwisach;

  • Tworzenie oprogramowania współpracującego z API zewnętrznymi;

  • Współudział w tworzeniu aplikacji na wysoka skale użytku;

  • Współpraca z zespołem i klientem w celu określenia zakresu projektu

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie min. 4 letnie w pracy jako programista C#;

  • Znajomość języka C#/.Net;

  • Praca z Rabbitmq i Docker;

  • Praktyczna znajomość wzorca MVC;

  • Komercyjne doświadczenie z budowanie aplikacji na Kubernetes;

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne;

  • Doświadczenie w git i Azure Devops;

  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu baz danych;

  • Dostępność wymagana od zaraz!

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznym zespole z możliwością rozwoju;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i posiadanego doświadczenia;

  • Pracę w zgranym, dynamicznym i nowocześnie zarządzanym zespole;

  • Udział w ciekawych i perspektywicznych projektach na rynek zagraniczny;

  • Możliwości rozwoju oraz wyjazdów do klientów w USA;

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Starołęka
ID: 739323050