2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Zakręt
Dodane 07 maja 2024

Poszukiwany Magazynier

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zakręt

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

NTT System S.A. - jedna z wiodących firm w branży IT, notowana na GPW, poszukuje do pracy w swoim Centrum Logistycznym, w miejscowości Duchnów (pod Warszawą) - gmina Wiązowna / powiat otwocki / woj. mazowieckie, kandydata na stanowisko:

Magazynier

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie

- dobra znajomość pakietu MS office

- dokładność w realizowaniu zadań, sumienność, zaangażowanie

- znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem magazynu, logistyką, inwentaryzacją

- wymagane uprawnienia na wózki widłowe UDT

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie przesyłek do wysyłki (kompletacja zamówień, pakowanie paczek)

  • rozmieszczanie towaru na przestrzeni magazynowej

  • udział w okresowej inwentaryzacji w magazynie

  • przyjęcia i wydania towaru z i do magazynu

Oferujemy:

  • potrzebne narzędzia do pracy

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce pracy:

Magazyn NTT System S.A.

Panattoni Park A2 Warsaw East, Panattoni

ul. Kresowa 14

05-462 Duchnów

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

Aplikując i wysyłając dokumenty wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NTT System S.A. zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów udziału w procesie rekrutacyjnym.

Jeżeli chcecie Państwo brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych to również klauzulę:

Aplikując i wysyłając dokumenty wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NTT System S.A. zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Zakręt,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zakręt
ID: 680319348