2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Ursynów
Dodane 20 kwietnia 2024

Poszukiwany Barman/kelner

Wynagrodzenie

22 - 23 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis stanowiska: -przyjmowanie i realizowanie zamówień, -znajomość oraz umiejętność prezentacji menu, -dbanie o wizerunek restauracji , -zaangażowanie w wykonywaną pracę Wymagania: -wysoki poziom kultury osobistej, -samodzielność myślenia i chęć do pracy, -umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, -zaangażowanie w wykonywaną pracę, -miła aparycja Praca w młodym i zgranym zespole, napiwki dzielimy na pół ( barman i kelner). Serwisy od rezerwacji, posiłek pracowniczy Stawka godzinowa w zależności od umiejętności. Na początek 22 złote na rękę

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 913242572