2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Lubelskie
  6. Kucharz - Zamość
Dodane 17 maja 2024

Poszukiwani Kelner/Barman oraz Kucharz/Pomoc Kuchenna - Dołącz do nas!

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zapraszamy do pracy w zespole Hollywood Pub&Caffe, nowo otwartym punkcie na kulinarnej mapie Zamościa, gdzie cenimy kreatywność, zaangażowanie i chęć rozwoju. Dołącz do nas i twórz wyjątkowe doświadczenia kulinarne dla naszych gości!

Opis stanowisk:

1. Kelner/Barman:

  • Obowiązki:

    • Przyjmowanie zamówień od klientów i serwowanie dań oraz napojów.

    • Przygotowywanie i serwowanie drinków oraz koktajli zgodnie z recepturami.

    • Obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych.

    • Utrzymywanie czystości i porządku w barze oraz na sali.

    • Organizowanie i przygotowywanie stanowiska pracy przed rozpoczęciem zmiany.

    • Doradzanie klientom w wyborze dań i napojów, znajomość menu.

    • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i dbanie o dobre relacje z gośćmi.

  • Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera lub barmana będzie dodatkowym atutem.

    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

    • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

    • Wysoka kultura osobista i dbałość o estetykę miejsca pracy.

    • Elastyczność i gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym w weekendy i święta.

2. Kucharz/Pomoc Kuchenna:

    • Przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi szefa kuchni i standardami restauracji.

    • Znajomość podstawowych technik kulinarnych

    • Dbanie o porządek i czystość w kuchni oraz na stanowisku pracy.

    • Pomoc w organizacji pracy w kuchni, współpraca z innymi członkami zespołu.

    • Pomoc w przyjmowaniu dostaw i magazynowaniu produktów.

    • Chęć rozwoju

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, lub wykształcenie kulinarne

    • Znajomość podstawowych technik kulinarnych i zasad higieny.

    • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy.

    • Szybkość i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

    • Zaangażowanie i pasja do gotowania.

    • Znajomość kuchni międzynarodowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie .

  • System zmianowy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Zniżki pracownicze.

  • Przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia.

Jeśli masz pasję do gastronomii i chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy właśnie na Ciebie!

Do zobaczenia !

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Dokładna lokalizacja
Lubelskie, Zamość
ID: 919031109