2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Opole
Dodane 16 maja 2024

Pośrednik nieruchomości - aplikuj już teraz!

Wynagrodzenie

1 790 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Wspierasz Klientów w znalezieniu nieruchomości najbardziej dopasowanej do ich potrzeb lub w sprzedaży ich nieruchomości

  • Przygotowujesz dokumenty

  • Przeprowadzasz transakcję zgodnie z wytycznymi instytucji współpracujących i nadzorujących

  • Dokonujesz prezentacji nieruchomości

  • Współpracujesz z zespołem i Partnerami

  • Zarządzasz ofertami na portalach branżowych

  • Pozyskujesz nowych Klientów oraz nieruchomości do sprzedaży

  • Utrzymujesz relację z Klientami

  • Uczestniczysz w szkoleniach i podnosisz swoje kwalifikacje

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta

  • Podchodzisz do pracy z motywacją i zaangażowaniem

  • Chętnie rozwijasz swoje kompetencje merytoryczne i sprzedażowe

  • Jesteś w pełni dyspozycyjna/y

Mile widziane

  • Wiedza na temat rynku nieruchomości

To oferujemy

  • Wysokie stawki prowizyjne

  • Na start dostęp do sprzedaży kilkuset lokali na rynku pierwotnym w całej Polsce

  • Możliwość dodatkowe wynagrodzenia za sprzedaż produktów kredytowych i ubezpieczeniowych

  • Autorski pakiet szkoleń wdrożeniowych przygotowujący do rozpoczęcia współpracy

  • Bieżące szkolenia wspierające rozwój Twoich kompetencji merytorycznych i sprzedażowych

  • Możliwość obsługi Klientów poszukujących nieruchomości pozyskanych przez naszą firmę

  • Prosty i przejrzysty CRM, umożliwiający sprawne zarządzanie zadaniami i pracę z klientami (procesem sprzedaży)

  • Wsparcie ze strony Menedżera oraz dedykowanych departamentów w Centrali firmy

  • Dostęp do karty Multisport

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 900473367