2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 01 maja 2024

Pośrednik d.s. obrotu nieruchomościami INVILLA KRAKÓW

Wynagrodzenie

4 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Opis stanowiska

Renomowane biuro nieruchomości INVILLA poszukuje doświadczonych Pośredników d.s. obrotu nieruchomościami do naszego nowego oddziału w Krakowie, przy ul. Krupniczej 16. Aktualnie funkcjonujemy w 5 oddziałach - Warszawie, Sopocie, Gdańsku, Gdyni i Krakowie. Jeśli jesteś osobą świetnie radzącą sobie w dynamicznym środowisku i chcesz rozwijać swoją karierę w branży nieruchomości, to ta praca jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie analizy rynku nieruchomości w celu ustalenia ceny sprzedaży lub wynajmu,

  • aktywna promocja nieruchomości poprzez przygotowanie i publikację ofert na różnych platformach i serwisach,

  • zbieranie i analiza dokumentów dotyczących nieruchomości, takich jak umowy, decyzje administracyjne, plany zagospodarowania terenu itp.,

  • organizowanie i prowadzenie spotkań i prezentacji z potencjalnymi klientami w celu przedstawienia nieruchomości oraz omówienia warunków transakcji,

  • negocjowanie warunków umów sprzedaży lub najmu nieruchomości między sprzedawcami/najemcami a nabywcami,

  • zapewnianie wsparcia klientom w procesie uzyskiwania wszelkich niezbędnych dokumentów oraz formalnościach związanych z transakcją,

  • monitorowanie rynku nieruchomości w celu śledzenia zmian w cenach, trendach sprzedaży i wynajmu oraz prowadzenie analiz konkurencji,

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami w celu pozyskiwania powtarzających się transakcji i rekomendacji,

  • dbałość o przestrzeganie obowiązujących przepisów prawnych i etycznych związanych z działalnością w branży nieruchomości,

  • uczestnictwo w szkoleniach i kursach w celu aktualizacji wiedzy na temat rynku nieruchomości i technik sprzedażowych.

Nasze wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w branży,

  • empatia,

  • zaanagażowanie,

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole,

  • zorientowanie na klienta i wysoka kultura osobista,

  • podstawowa znajomość mediów społecznościowych oraz marketingu będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku nieruchomości,

  • możliwość rozwoju zawodowego w branży nieruchomości oraz marketingu,

  • przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu, składającego się z ponad 30 doświadczonych doradców,

  • promocję marki osobistej w social mediach przez realizację filmów promujących Agenta, sesje wizerunkowe, kampanie billboardowe i inne nieszablonowe działania marketingowe,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji - w samym centrum Krakowa, przy ulicy Krupniczej 16,

  • nielimitowane zarobki prowizyjne, zależne od osiąganych wyników - to Ty decydujesz o tym, ile pracy chcesz wykonać, by osiągnąć swój próg finansowy,

  • benefity za zrealizowane transakcje,

  • szkolenia merytoryczne, prowadzone przez najlepszych specjalistów w Polsce,

  • możliwość rozwoju (sprzedajemy nieruchomości nie tylko w Polsce, ale również w Hiszpanii i Dubaju, zajmujemy się także obsługą najmu krótkoterminowego pod naszą drugą marką VENTI i planujemy kolejne projekty, mające na celu rozbudowanie firmy).

Jeśli jesteś gotowy(a) podjąć nowe wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV na adres e-mail podany w ogłoszeniu. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim aplikującym i życzymy powodzenia w procesie rekrutacyjnym.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 914519250