2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Radom
Dodane 02 czerwca 2024

Pomocnik/Specjalista ds. sieci światłowodowych

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy pracownika z doświadczeniem przy utrzymaniu sieci światłowodowej lub do przyuczenia w Radomiu lub okolicach (Białobrzegi, Stromiec)

Praca w terenie Radom wraz z powiatami przyległymi w zespołach 2 osobowych. Start z miejsca zamieszkania, wizyty w siedzibie głównej najczęściej w celu uzupełnienia materiałów.

Dodatek finansowy za dyżur, co 2 tydzień na chwilę obecną.

Oczywiście płatne nadgodziny.

Premia za osiągane wyniki

Zakres obowiązków:

- lokalizowanie oraz usuwanie awarii na sieci szkieletowej światłowodowej (głównie linie napowietrzne);

- spawanie oraz pomiary światłowodów (obsługa spawarki i reflektometru);

- prace prewencyjne na sieci światłowodowej;

Nasze wymagania:

- Prawo jazdy kat. B;

- Praca na wysokości powyżej 3m (instalacje napowietrzne)

- DOŚWIADCZENIE przy pracy na sieciach światłowodowych (lub chęć i gotowość przyuczenia)

  • Poszukujemy osoby Pracowitej chętnej do podejmowania wyzwań, dyspozycyjnej, sumiennej, solidnej i uczciwej.

Oferujemy

- Stałą pracę w dobrze prosperującej firmie z wieloletnim kontraktem na utrzymanie z

największymi operatorami w Polsce (Fiberhost., Netia, UPC)

- Wynagrodzenie współmierne do doświadczenia i umiejętności

- Samochód służbowy na ekipę po uzyskaniu umiejętności pozwalających na samodzielne działania w terenie

- Dodatek finansowy za dyżury

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B w zależności od oczekiwań

pracownika

- Premię za osiągane wyniki

- Możliwość rozwoju, podniesienia kwalifikacji, nabrania doświadczenia

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 878925549