2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lublin
Dodane 13 maja 2024

Pomocnik ślusarza/pracownik budowlany

Wynagrodzenie

5 200 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

EUROMET.EU SP. Z O.O.

Firma zajmująca się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie robót instalacyjno-budowlano-wykończeniowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- przygotowanie elementów aluminiowych i stalowych do montażu

- obsługa urządzeń elektrycznych (wiertarka, szlifierka, piła)

- bieżąca kontrola jakości oraz stanu elementów,

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji i pracy budowlanej

- dyspozycyjność (możliwe wyjazdy w delegację)

- chęć rozwoju i szybkiego przyswajania nowych wiadomości,

-  pracowitość, rzetelność, dokładność, precyzyjność,

 Wymagania:

·        wykształcenie min. zawodowe

·        mile widziane doświadczenie

·        dokładność i sumienność

Oferujemy:

  • umowa o pracę lub umowa zlecenie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • praca w godzinach 7:00 – 15:00

  • długotrwałą współpracą

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studio Reklamy Euromet Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, 20-234 ul. Mełgiewska 30B moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. DzU z 2016 r., poz. 922 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do ich treści i ich poprawiania.”

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 653163120