2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Jasin
Dodane 10 maja 2024

Pomocnik Sezonowy

Wynagrodzenie

4 250 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jasin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Supportech Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się polska spółka handlowo-usługowa działająca w branży serwisowej obiektów przemysłowych. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu montażu, instalacji, konserwacji i serwisu urządzeń grzewczych, drzwi, bram i zabezpieczeń p.poż. montażu, instalacji, konserwacji i serwisu urządzeń grzewczych, drzwi, bram i zabezpieczeń p.poż.

OBOWIĄZKI KANDYDATA

- Nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem urządzeń w siedzibie klienta (Jasin, ul. Rabowicka)

- Raportowanie uszkodzeń i problemów związanych z działaniem urządzeń

NASZE OCZEKIWANIA:

- Dobra organizacja pracy

- Komunikatywność

- Dyspozycyjność

- Posiadanie podstawowych umiejętności technicznych

MILE WIDZIANE:

- Prawo Jazdy Kategorii B

- Status ucznia/studenta

OFERUJEMY:

- Umowę zlecenie na okres od czerwca do sierpnia

- niezbędne narzędzia pracy

Lokalizacja

Jasin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jasin
ID: 917404843