2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Marianowo Brodowskie
Zbigniew
Dodane 24 maja 2024

Pomocnik Operatora Mieszalni Pasz

Lokalizacja

Marianowo Brodowskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Rodzinna Firma Tomasz Mizgier i Synowie Sp. z o.o. zatrudni pracownika, na stanowisku POMOCNIK OPERATORA MIESZALNI PASZ. Praca na terenie wytwórni pasz , w Marianowie Brodowskim od poniedziałku do soboty. Mile widziane będą osoby z doświadczeniem , jednak nie jest to warunek konieczny , ponieważ oferujemy przyuczenie do wykonywanej pracy.

OPIS STANOWISKA :

Pomoc operatorowi w codziennej produkcji paszy. Wraz z rozwojem umiejętności , samodzielne sterowanie procesem produkcji. (DODATKOWO PREMIOWANE)

WYMAGANIA :

Przestrzeganie standardów i procedur związanych z pracą mieszalni pasz.

Podstawowa znajomość obsługi komputera

Uczciwość i dyspozycyjność

Codzienna obsługa i kontrola maszyn produkcyjnych

Dobra organizacja pracy w zespole.

CO OFERUJEMY?

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Atrakcyjne zarobki od 30zł /h (na rękę)

Sobota pracująca, stawka 45 zł/h (na rękę)

Wynagrodzenie od 5000 - 7000 zł (na rękę)

Możliwość premii (premiowanie za rozwój umiejętności i zaangażowanie w wykonywaną prace)

Nadgodziny płatne 50%

Wdrożenie na stanowisko

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Marianowo Brodowskie,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Marianowo Brodowskie
ID: 917343293