2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Hajnówka
Dodane 18 kwietnia 2024

Pomocnik operatora maszyn przy produkcji opakowań kartonowych

Lokalizacja

Hajnówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe;

  • Samodzielność, dokładność, systematyczność, zaangażowanie i pracowitość;

  • Elastyczność i gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • Punktualność;

  • Odpowiedzialność i inicjatywa w podejmowaniu działań;

 Obowiązki:

  • Pomoc w procesie odbioru i pakowania wyrobu gotowego;

  • Kontrola jakości wyrobu gotowego;

  • Inne prace okołoprodukcyjne;

  • Dbanie o czystość i porządek

Oferujemy:

  • Wstępne szkolenie w zakresie procesu produkcyjnego, obsługi maszyn, specyfiki pracy i produktu,

  • Stabilną, stacjonarną pracę na podstawie umowy o pracę (pełen etat);

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie produkcyjnej;

  • Nowoczesne środowisko pracy;

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i posiadanego doświadczenia.

Aplikowanie

Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Hajnówka,

Podlaskie

Podlaskie, Hajnówka
ID: 874120970