2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Piła
Dodane 20 maja 2024

Pomocnik operatora maszyn - Colours Factory

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Colours Factory to najdynamiczniej rozwijająca się firma z sektora poligraficznego i reklamowego w Polsce. Oferujemy różne technologie druku, m.in. druk offsetowy, cyfrowy o jakości offsetu, druk UV. Działamy globalnie, nasz multibrand zatrudnia obecnie ponad 700 osób. Umiejętnie łączymy technologię z wyobraźnią, aby nasze produkty i usługi nie tyko spełniały oczekiwania Klientów, ale je wyprzedzały. Jesteśmy firmą otwartą na różnorodność i zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pomocnik / operator maszyny introligatorskiej

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie operatora maszyny w realizowaniu zamówień / przyuczenie do samodzielnej obsługi maszyny

  • realizacja produkcji zgodnie z instrukcją i przedstawionym planem,

  • bieżące kontrolowanie jakości wyrobu gotowego,

  • kontrola stanu technicznego maszyn – niezwłoczne zgłaszanie usterek,

  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn produkcyjnych (mile widziane w branży poligraficznej)

  • dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • zdolności manualne, dokładność, precyzja, samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych,

  • szkolenia językowe – platforma e-learning do nauki języków obcych,

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

  • dużą samodzielność działania, możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,

  • przyjazną atmosferę pracy, wsparcie przełożonego i zespołu,

  • dostęp do kart sportowych na preferencyjnych warunkach.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 898865011