2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Mielec
Dodane 14 maja 2024

Pomocnik operatora

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Kronospan jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. Jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie. W Polsce posiadamy swoje zakłady w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle. Obecnie do naszego zespołu w Mielcu poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych

  • Comiesięczne dodatki do wynagrodzenia

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

  • Program poleceń pracowniczych

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

  • Ubezpieczenia grupowe.

Zadania:

  • Pomoc przy pracach związanych z obsługą maszyn produkcyjnych

  • Dostarczanie rolek papieru na linie produkcyjne

  • Pakowanie i etykietowanie gotowego wyrobu

  • Wykonywanie prac pomocniczych zlecanych przez Operatora.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w środowisku produkcyjnym, mile widziane w obsłudze maszyn i urządzeń

  • Uprawnień UDT z zakresu obsługi suwnicy i wózka widłowego (mile widziane, jeśli brak-pracodawca pokrywa koszty szkoleń)

  • Gotowości do pracy w systemie 4 brygadowym

  • Odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywanych obowiązkach.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 851214205