2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Nadarzyn
Szymon
Dodane 27 maja 2024

Pomocnik Montera Rekuperacji Klimatyzacji Wentylacji

Wynagrodzenie

25 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nadarzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma GASCON zajmuje się montażemn i serwisem systemów klimatyzacji, oraz wentylacji. Pracujemy na terenie Warszawy i okolic. W związku z rowzojem Firmy, poszukujemy osoby na stanowisku Monter wentylacji/klimatyzacji.

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjncyh w budynkach jednorodzinnych, lokalach usługowych, segmentach mieszkalnych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych

  • podstawowa wiedza z branży budowlanej

  • obsługa elektronarzędzi

  • Doświadczenie nie jest wymagane w instalacjach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

  • prawo jazdy kat B (mile widziane)

  • organizacja pracy

  • chęć nauki i rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • praca na terenie Warszawy i okolic

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat.

  • ubrania Firmowe

  • praca w 2-3 osobowych zespołach

  • samochód służbowy dla ekipy z profesjonalnymi narzędziami

  • praktyczne szkolenia montażowe

  • możliwość zakwaterowania

Zarobki od 5500zł na ręke

Lokalizacja

Nadarzyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nadarzyn
ID: 894772827