2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Czarnków
Dodane 14 maja 2024

Pomocnik maszynisty offsetowego / maszynista offsetowy

Lokalizacja

Czarnków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Colours Factory jest jedną z najszybciej rozwijających się drukarni w kraju i jednym z największych pracodawców w regionie. Drukujemy produkty, które pomagają naszym klientom osiągać sukces w biznesie. Jesteśmy firmą otwartą na różnorodność i zatrudnianie osób niepełnosprawnych. Jesteśmy firmą otwartą na różnorodność i zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko związane z obsługą produkcji:

Zadania, które postawimy przed pomocnikiem maszynisty offsetowego:

  • przygotowanie maszyny do druku - identyfikacja odpowiedniego surowca pod poszczególne zlecenie, przygotowanie płyt offsetowych, kontrola i uzupełnianie poziomu farby w kałamarzach,

  • kontrola i uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych podczas procesu druku, tzn. surowca oraz farby,

  • wykonywanie czynności konserwacyjnych przy maszynie - czyszczenie, smarowanie zgodnie z instrukcjami, zgłaszanie usterek, awarii maszyny,

  • składowanie i zabezpieczenie wyrobu gotowego na hali produkcyjnej,

  • zabezpieczenie surowców pozostałych po produkcji, właściwa segregacja odpadów poprodukcyjnych i dostarczanie ich do miejsc składowania,

  • współpraca z drukarzem oraz pozostałymi działami produkcji.

Zadania, które postawimy przed maszynistą offsetowym:

  • obsługa offsetowych maszyn drukujących: nadzór nad procesem druku, przezbrajanie maszyny i ustawianie parametrów produkcji,

  • prowadzenie stałej kontroli jakości wykonywanej pracy,

  • nadzór nad prawidłowym wykorzystaniem materiałów i surowców do produkcji,

  • zgłaszanie do przełożonych wszelkich niezgodności dotyczących wykonywanych wyrobów oraz awarii maszyn i urządzeń,

  • konserwacja maszyn drukujących,

  • praca zgodnie z procedurami i ustalonym harmonogramem produkcji.

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • wykształcenie m.in zawodowe,

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych – warunek konieczny,

  • umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność,

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • odpowiedzialność, sumienność i wysoki poziom zaangażowania w wykonywane obowiązki,

  • dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej.

To oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,

  • nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych, premie świąteczne,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • dostęp do kart sportowych na preferencyjnych warunkach,

  • szkolenia językowe – platforma e-learning do nauki języków obcych,

  • proces wdrożenia do pracy, wsparcie przełożonego oraz zespołu,

  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy na najnowocześniejszych maszynach,

  • przyjazną atmosferę do pracy, wspólna celebracja świąt okolicznościowych.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Czarnków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czarnków
ID: 915393969