2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Dąbie
IQ Metal
Dodane 08 maja 2024

Pomocnik malarza proszkowego | IQ Metal

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy pomocnika malarza proszkowego

Firma IQ Metal Sp. z o. o. poszukuje osoby zainteresowanej stanowiskiem pomocnika malarza proszkowego.

Jeśli chcesz rozpocząć pracę w firmie produkcyjnej, podjąć wyzwanie i nabyć nowe umiejętności, to z nami zbudujesz solidne fundamenty dla swojej kariery zawodowej.

 Wymagania:

  • Zdolność szybkiego uczenia się i dostosowywania do nowych technologii.

  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz współpracy w zespole.

  • Sumienność i dbałość o jakość wykonywanej pracy.

    Mile widziane doświadczenie w pracach lakierniczych

    Mile widziane uprawnienia UDT.

 Obowiązki:

  • Zawieszanie detali do malowania oraz ich ściąganie po malowaniu.

  • Zabezpieczanie powierzchni niemalowanych.

  • Obsługa urządzeń używanych w procesie malowania proszkowego (transport podwieszany, urządzenia myjące detale, piece).

  • Kontrola wizualna pomalowanych detali.

  • Transport pomalowanych detali do magazynu.

  • Przestrzeganie standardów jakościowych i bezpieczeństwa pracy.

 Oferujemy:

  • Szkolenie przygotowujące do pracy.

  • Przyjazną atmosferę.

  • Indywidualne podejście do rozwoju zawodowego.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity.

  • Pracę w systemie dwuzmianowym (06:00 – 14:00; 14:00 – 22:00)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez link aplikacyjny.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za złożone zgłoszenia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 899566596