2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Mazowieckie
  6. Lakiernik, blacharz - Milanówek
Adrian
Dodane 31 maja 2024

Pomocnik lakiernika – lakiernia samochodowa – praca od zaraz

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Milanówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby do pracy w lakierni samochodowej.

Stanowisko: pomocnik lakiernika

Lokalizacja: Milanówek (05-822)

Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa zlecenie

Wynagrodzenie: 6.000 – 8.000

Rodzaj umowy oraz wynagrodzenie będzie zależne od umiejętności i doświadczenia.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie nowych i używanych elementów do lakierowania;

  • prace przy odbudowach samochodów klasycznych i zabytkowych;

  • kompleksowe przygotowywanie do lakierowania elementów po pracach blacharskich.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00;

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Milanówek,

Mazowieckie

Mazowieckie, Milanówek
ID: 918924617