2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Poznań
  6. Montaż i serwis - Stare Miasto
Schindler
Dodane 29 maja 2024

Pomocnik konserwatora (windy, schody ruchome)

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Lokalizacja - Poznań

Opis stanowiska:

  • wsparcie Konserwatora w realizacji wszystkich czynności serwisowych zgodnie z wymogami umów serwisowych i procedurami

  • pomoc w wykonywaniu napraw i regulacji w konserwowanych urządzeniach (windy oraz schody ruchome)

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu technicznych (mile widziany profil elektryczny, mechaniczny oraz dźwigowy)

  • zainteresowanie rozwojem w branży dźwigowej

  • otwartość na naukę i zdobywanie doświadczeń

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • uprawnień SEP do 1 kV

  • doświadczenie w konserwacji, serwisie lub utrzymaniu ruchu

Oferujemy:

  • praca w wyuczonym zawodzie po przejściu okresu wdrożeniowego i nabyciu odpowiednich uprawnień

  • bogaty pakiet szkoleń i warsztatów technicznych przygotowujących do roli Konserwatora

  • przejrzysta ścieżka rozwoju w ramach firmy Schindler

  • stałe wsparcie mentorów i specjalistów

  • finansowanie egzaminów UDT i SEP

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjny pakiet benefitów i świadczeń socjalnych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 918425080