2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Toruń
Dźwig Polska Sp. z o.o.
Dodane 29 maja 2024

Pomocnik konserwatora wind

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Pracodawca - Dźwig Polska Sp. z o.o.

Pomocnik konserwatora urządzeń dźwigowych

Miejsce pracy - Toruń

Opis stanowiska:

  • wsparcie Konserwatora w realizacji wszystkich czynności serwisowych zgodnie z wymogami ustawy o dozorze technicznym, umów serwisowych i procedurami firmy

  • pomoc w wykonywaniu napraw i regulacji w konserwowanych urządzeniach: windy osobowe oraz towarowe (praca w obiektach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej)

Oczekujemy:

  • wykształcenie o profilu technicznych (mile widziany profil elektryczny, mechaniczny oraz dźwigowy)

  • doświadczenie w konserwacji, serwisie lub utrzymaniu ruchu (dodatkowy atut)

  • zainteresowanie rozwojem w branży dźwigowej

  • otwartość na naukę i zdobywanie doświadczeń

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • praca w stabilnej firmie z międzynarodowym zapleczem

  • praca w wyuczonym zawodzie po przejściu okresu wdrożeniowego i nabyciu odpowiednich uprawnień (pierwszy krok na drodze do specjalizacji Konserwatora Urządzeń Transportu Bliskiego)

  • bogaty pakiet szkoleń i warsztatów technicznych (przygotowujących do roli Konserwatora)

  • stałe wsparcie mentora oraz przypisanych specjalistów

  • finansowanie egzaminów UDT

  • narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku

  • umowa o pracę

  • prywatna opieka medyczna

  • praca od poniedziałku do piątku

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 918426542