2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Ustroń
Dodane 23 maja 2024

Pomocnik konserwatora Urządzeń dźwigowych

Lokalizacja

Ustroń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca u boku doświadczonego Konserwatora w celu zdobycia niezbędnej wiedzy i umiejętności wymaganych w tej branży.

  • Asystowanie przy przeglądach technicznych i konserwacji wind .

  • Wykonywanie prostych prac konserwatorskich zgodnie z instrukcjami.

  • Zapewnienie czystości i porządku w miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • Aktualne uprawnienia SEP do 1 kV

  • Wykształcenie min. średnie techniczne w obszarze elektroniki, elektryki lub mechaniki.

  • Chęć ciągłego rozwoju kwalifikacji zawodowych.

  • Sumienność, staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Chęć dalszego rozwoju w branży dźwigowej

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej branży w ramach umowy o pracę;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, przygotowanie do egzaminu na Konserwatora Urządzeń Dźwigowych;

  • Możliwość pracy z najnowszymi, innowacyjnymi technologiami (w tym serwis 24/7);

Lokalizacja

Ustroń,

Śląskie

Śląskie, Ustroń
ID: 882822715